Line Art System Ruler, Juki #MQT-LAS-S18-C image # 97761
Line Art System Ruler, Juki #MQT-LAS-S18-C Details
Product Description
The Line Art System Ruler assists in creating straight line quilting designs such as cross-hatches. This ruler has a 1/4" thickness and measures 3" by 18", fantastic for longarm quilting.
Guaranteed to fit Juki sewing machine models:
Product Specifications
Ruler Type: Rectangle
Length: 18 in
Width: 3 in
Product Description
Line Art System Ruler, Juki #MQT-LAS-S18-C
Juki Logo Item #: MQT-LAS-S18-C
● In stock and ready to ship
Regular price
Regular price
Sale price
Percent Saved
Save 15%